Veresiye Takip Programı

Veresiye Takip Sistemi

Profesyonel Cari Hesap Programı Nedir?

Avansnet kartlı veresiye sistemi: işyerleri için artık olmazsa olmaz veresiyelerin takibini kolaylaştırmak,kartlı ortama taşıyarak hem müşterilerinin güvenle yazdırabileceği hemde işyerlerinin tek tuşla veresiyelerini kontrol altna alabileceği bir veresiye takip programı dır.

Veresiye Takip Programı, denilince hiç şüphesiz ilk akla gelen eski zamanlarda bakkalarda kullanılan veresiye defterleri olacaktır.
Sanıyoruz ki, bunda geçmiş dönemde sık sık yer alan yeşilçam filmlerinin de payı azımsanmayacak derecede önemlidir. 🙂

Veresiye takibini sağlayan sistemlerden kullanıcıların en büyük beklentisi; borç, alacak bilgilerini doğru görebilmek ve kişilerin veya kurumların borçlarını anlık olarak sorgulayabilmektir.

Piyasada ki güncel olarak kullanılan pek çok veresiye takibini sağlayan yazılım veya metod var olsa da; bunların hemen hepsi, anlık borç bilgisi veya doğru borç / alacak bilgisini gösterememektedir.

Düşünebiliyor musunuz? Müşterilerinizden alacağınız var ve bu alacakları doğru takip edemiyorsunuz diye eksik ve geç ödeme alıyorsunuz?!
Mevcut ekonomik şartlarda kazanç ve kar oranları minimum düzeye düşmüş durumda. Düşük karlılık ile birlikte devam eden satışlar bazı sektörlerde taksitli / veresiye satış zorunlulukları doğurmaktadır.

AvansNet, tamda bu anlamda ve ihtiyaçla ortaya çıkan bir çözümdür.

Bu sistem sayesinde bireysel veya kurumsal müşterilerinize temin edebileceğiniz bir kart ile sattığınız ürünleri veresiye takibini tamamen sistem ve yazılım üzerinden yönetebilme imkanı kazanıyorsunuz.

Eski dönemlerde kullanılan veresiye defterlerinin veya her bir işletmenin kendi adına oluşturduğu, veresi takip, alacak verecek, borç / alacakgüncel alacaklar gibi excel listelerinin aksine; AvansNet Online bir plaform üzerinde ve dijital olarak veresiye ve tahsilat süreçlerinizi yönetmektedir.

veresiye takip programı

AvansNet Veresiye Takip Programı‘ nı kullanmanızın avantajlarından  bazıları;

* Hesaplar nedeniyle müşterilerinizle aranızda oluşabilecek uyumsuzluklar başlamadan biter,
* Müşteriler hesaplarını internet üzerindende anlık olarak takip edebilirler,
* Yapılan her işlem sonrasında da POS cihazından çıkan slip sayesinde Borç ve Bakiye bilgilerini anlık görebilirler,
* Ay sonunda müşterilerinizin, “Ben bu kadar yazdırmadım” – “Hesapta bir yanlışlık var” – “Sanırım toplama hatası yaptınız” gibi sıkıcı sözlerine maruz kalmaz ve güven sorunu yaşamazsınız.
* Ay sonunda müşteriler hesap öderken kötü sürprizlerle karşılaşmaz.
* Müşterilerinize karşı daha şeffaf ve prestijli olmanızı sağlar.
* Müşterilerinize tanımlanadığınız kart limiti sayesinde, bu limitin dışına kesinlikle (Siz onay vermediğiniz sürece) çıkamazlar.