Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
 • AVANSNET nedir ? Ne iş yapar ?


  Müşterilerinize vermiş olduğunuz kartlar sayesinde,pos cihazı üzerinden satışlarınızı tek tuşla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.Her satış sonrasında pos cihazından çıkan slipte yer alan toplam borç ve toplam kalan bakiye bilgisi sayesinde müşterileriniz her satış sonrası borç ve bakiye bilgilerini rahatlıkla görebilirler,böylelikle itiraz etme olasılıkları sıfıra inmiş olur.Siz de firmamızın size sunmuş olduğu panel sayesinde bütün satışlarınızı tek ekran altında rahatlıkla görebilirsiniz.Bu durum, sizin bilgiye ulaşmak, onu ortaya çıkarmak ve kullanmakta başarı gösteren firmalar arasında yer almanızı sağlayacaktır.
  AVANSNET, basit arayüzlü çok kullanışlı, her yerde çalışabilen, her türlü kötü durumlara karşı yüksek güvenlikli sunucularda yedekleme imkanı bulunan, özellikle basit arayüzü ile her kesimin rahatça kullanacağı muhteşem bir ödeme takip programıdır.
  Programı kullanmak için saatlerce o menüden başka menüye gezinmenize gerek yoktur. İşletmeye kurduğumuz pos cihazı ve işletmeye verdiğimiz Elektronik kartlar sayesinde müşterilerini ekleyip, borçlarını ve ödemelerini kayıt altına alayım diyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir uygulamadır.

 • AVANSNET kartlı veresiye sistemi nasıl çalışır?

  – İşletmenize bir pos cihazı kurulur.

  – Pos cihazı mobil (data hat) veya internet bağlantısı sağlanarak hazır hale getirilir.

  – İşletmenize Elektronik kartlar verilir.

  – Siz bu elektronik veresiye kartı, veresiye verdiğiniz müşterilerinize verirsiniz. Müşterileriniz her yazdırmak istediğinde, Aynı kredi kartı kullanır gibi size vermiş olduğumuz pos cihazından “Satış” butonuna basıp miktarı girdiğinizde veresiyeleriniz otomatik olarak sisteme yansımış olur,

  – Pos cihazı her seferinde biri müşterilerinizde diğeri isterseniz sizde kalmak üzere iki adet slip çıkarır. Böylelikle yapılan işlemlerin slipleri hem yazılı olarak müşterilerinizde kalır hem de bilgisayar ortamından istediğiniz zaman takip edebilirsiniz,

  -Her satış sonrasından müşterilerinize vermiş olduğunuz slip de yer alan bakiye ve borç bilgisi sayesinde müşterileriniz borçlarını ve bakiyelerini anlık olarak görebilirler,

  – Müşterileriniz borç ödemek istediğinde, AVANSNET veresiye kartı ile pos cihazında ki “Borç ödeme” butonuna basar ve kolaylıkla tek tuşla borç ödemesini gerçekleştirmiş olursunuz,

  – Ayrıca Müşterileriniz işlem hareketlerini anlık olarak www.avansnet.com adresi üzerinden online işlemlerden kart numarası ve şifresiyle istediği zaman giriş yapıp hesap hareketlerini görüntüleyebilir.

 • AVANSNET Kartlı Veresiye Sisteminin avantajları nelerdir?

  –Müşterinize vermiş olduğunuz kart sayesinde müşterileriniz gözü arkada kalmayacağı gibi kart sayesinde müşterileriniz bütün alışverişlerini sizden yapacaktır.Bir nevi müşteriyi kendinize bağlamış olursunuz.

  – Müşterilerinize karşı daha şeffaf, yenilikçi ve prestijli olmanızı sağlar.
  – Müşterilerinizin ödeme performansına göre limit takibini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
  – Ay sonunda hesaplarla uğraşma derdiniz tamamen ortadan kalkar
  – Hesaplar yüzünden sizin ve müşterilerinizin arasındaki hesap uyumsuzluğu tamamen ortadan kalkar.
  – Müşteriler hesaplarını internet üzerinden de rahatlıkla takip edebilir ve her yapılan işlem sonrasında pos cihazlarından almış oldukları slip sayesinde de bakiyelerini ve borçlarını anlık olarak öğrenebilirler.
  – Müşterilerinize tanımlamış olduğunuz kart limiti sayesinde müşterileriniz belirlenen limitin dışına kesinlikle çıkamazlar.
  – Ay sonunda müşteriler hesap öderken kötü sürprizlerle karşılaşmazlar.
  – Ay sonunda müşterileriniz size ” ben bu kadar alışveriş yapmadım bu hesapta bir yanlışlık var inceleyin lütfen” gibi sıkıcı cümlelere maruz kalmazsınız.

 • AVANSNET kurulum, kart ve pos hizmet bedeli ücretleri ne kadardır?

  Sorularınız için 0850 885 11 53 numaralı telefondan bize istediğiniz zaman ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • AVANSNET'e nasıl abone olabilirim?

  • AVANSNET yüklü miktarlarda satılan bir yazılım değildir, üye olmak için yüksek bedel ödemenize gerek yok. Sistem firmanızın durumuna uygun hizmet bedelleri ile hizmet vermektedir.
  • Üyelik işlemleri için bize yazıp,arayabilir müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

  İrtibat no:

  0850 885 11 53
  destek@avansnet.com

  Abdulhamit TÜRKYILMAZ 0536 699 01 64