Hakkımızda

Avansnet Hakkında

Avansnet kartlı veresiye sisteminin kuruluş amacı kobi, holding, üniversite, belediye, restoran ve market gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumlarla işbirliği içerisinde olmaktır. Yani; firmaların müşterine karşı daha şeffaf ve prestijli olmalarını sağlamak,müşterilerine ayrıcalıklı hizmetlerin sunumuna inovatif çözümler sağlamaktayız. İşte Avansnet tam da bu amaçla kurulmuştur. Avansnet müşterilerinizin aldıkları ürün veya hizmeti değişen iş şartlarında her an hazır bir şekilde anlık borç ve bakiye durumlarını görmelerini sağlar. Böylelikle İşyerleri ve müşteriler istedikleri zaman sistem üzerinden anlık olarak borç veya bakiye görüntüleyebileceklerdir.

Misyonumuz ise, kurumlara yönelik farklı çözümler üretmek, etik değerleri göz önünde bulundurarak sürekli öncü ve yenilikçi olmaktır.

background

Farklı iş alanlarındaki tecrübe ve deneyimlerini bağlı bulunduğu sektöre fazlasıyla aktaran ve kullandığı teknoloji, kaliteyle daha üst düzeye çıkartmayı hedefleyen AVANSNET özverili bir şekilde çalışmayı kendine hedef haline getiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayış içerisinde sektörün en önde giden firmalar arasında yer almayı kendine amaç edinen bir politikayla sektörde öncü olmayı hedef almıştır.