Hakkımızda

Avansnet Hakkında

Avansnet kartlı veresiye sistemi: işyerleri için artık olmazsa olmaz veresiyelerin takibini kolaylaştırmak,kartlı ortama taşıyarak hem müşterilerinin güvenle yazdırabileceği hemde işyerlerinin tek tuşla veresiyelerini kontrol altna alabileceği bir sistemdir.Sistemin kullanımı oldukça basit ve kullanışlıdır.

 

AVANSNET Elektronik Veresiye Kart müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine hazırlanmıştır. İşletmeye kurduğumuz pos cihazı ve işletmeye verdiğimiz Elektronik kartlar sayesinde müşterilerini ekleyip, borçlarını ve ödemelerini kayıt altına alayım diyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir uygulamadır. Kullanımı kolay, hızlı, pratik aynı zamanda güvenlidir. Sistem Nasıl Çalışır İşletmeye bir pos cihazı kurulur. Pos cihazı mobil (data hat) bağlantısı sağlanarak hazır hale getirilir İşletmeye Elektronik kartlar verilir. İşletme bu Elektronik kartları veresiye verdiği müşterilerine verir. Müşteri her alışverişe geldiğinde işletme kartı çeker satışa basıp miktarı girer.Pos cihazından her seferinde iki adet slip çıkarır. Böylelikle sistem müşterinin her aldığını hem yazılı hem İşletmeye verilecek olan ekranla takip altına almış olur. Müşteri borç ödemek için geldiğinde sağda solda defter aramaya yada bilgisayara girmeye gerek kalmadan pos üzerinden kartı bir kere çeker pos üzerinde bulunan borç öde butonuna bastığında müşterinin bu zamana kadar aldıklarını sistem toplar 2 adet slip halinde çıkarır. Birkaç cümle ile anlattığımız oldukça basit ve siz işletmecilere prestij katacak sistemdir.

Kobi, holding, üniversite, belediye, restoran ve market gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumlarla işbirliği içerisinde olmaktır. Yani; firmaların müşterine karşı daha şeffaf ve prestijli olmalarını sağlamak,müşterilerine ayrıcalıklı hizmetlerin sunumuna inovatif çözümler sağlamaktayız. İşte Avansnet tam da bu amaçla kurulmuştur. Avansnet müşterilerinizin aldıkları ürün veya hizmeti değişen iş şartlarında her an hazır bir şekilde anlık borç ve bakiye durumlarını görmelerini sağlar. Böylelikle İşyerleri ve müşteriler istedikleri zaman sistem üzerinden anlık olarak borç veya bakiye görüntüleyebileceklerdir.

Misyonumuz ise, kurumlara yönelik farklı çözümler üretmek, etik değerleri göz önünde bulundurarak sürekli öncü ve yenilikçi olmaktır.

background

Farklı iş alanlarındaki tecrübe ve deneyimlerini bağlı bulunduğu sektöre fazlasıyla aktaran ve kullandığı teknoloji, kaliteyle daha üst düzeye çıkartmayı hedefleyen AVANSNET özverili bir şekilde çalışmayı kendine hedef haline getiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayış içerisinde sektörün en önde giden firmalar arasında yer almayı kendine amaç edinen bir politikayla sektörde öncü olmayı hedef almıştır.